• EVİYELER
  BATARYALAR
  MALZEME DÜNYASI
  KAMPANYALAR
  KURUMSAL
  İLETİŞİM
  SATIŞ & SERVİS NOKTALARI
  SATIŞ SONRASI
  DÖKÜMANLAR
 • VE SCHOCK
  GRANİT EVİYEYİ KEŞFETTİ

  35 yılı aşkın süredir tüm dünyada granit Eviye sistemlerinin %75‘i Schock yöntemiyle üretilmektedir ki bu da yılda 1,5 milyon granit Eviye demektir.

  SCHOCK PREMIUM TASARIMI

  Schock materyal teknolojisi sıra dışı tasarımlara olanak sağlamaktadır. Schock‘un Premium Eviye sistemi birçok tasarım ödülüne layık görülmüştür.

  SCHOCK MATERYAL TEKNOLOJİSİ

  Granit Eviye sisteminin icadiyla beraber Schock materyalleri kesintisiz olarak geliştirilmeye devam edilmiş ve yeni standartlar ortaya çıkmıştır. Bu yenilikçi ruh kendini 90‘dan fazla patentle göstermektedir.

  SCHOCK MATERYAL - GRANİTTEN DAHA SAĞLAM

  Özel Schock imalat yöntemleri sayesinde ve CRISTADUR® oldukça dayanıklıdır

  PRO HİJYEN 21 - HİJYEN STANDARDI

  Patentli ve CRISTADUR® yüzey kalitesi taze gıda maddeleriyle günlük kullanım için güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

  SCHOCK KİR TUTMAZ YÜZEY EFEKTİ

  Sahip olduğu hassas malzeme yapısı yüzeyde bakterilere neden olabilecek kirleri tutmayacak tarzda tasarlanmıştır.

 • ÜRÜN
  AVANTAJ

  Schock Eviye sistemleri %80‘e kadar doğal kuvars kumundan oluşmaktadır. CRISTADUR® ve mutfak standartları için özel olarak geliştirilmiştir. Normalde yaşanılan günlük sorunlar bizde söz konusu değildir.

  Kir tutmaz yüzey
  Kir akıp gidiyor
  Koku bırakmaz
  Üzerinde koku barındırmaz ve iletmez
  Aşırı ısıya dayanaklıdır
  Isı etkilerine karşı hassas değildir
  Gıda maddelerine zarar vermez
  Kesinlikle sakıncalı olmayan materyal
  ProHygienic 21
  Schock güvenceli, patentli yüzey kalitesi
  Darbeye karşı dayanıklı
  Materyal sağlam ve dirençlidir
  Leke tutmaz
  Gıda maddesi lekelerini barındırmaz
  Uzun ömürlü
  Çok uzun ömürlü
 • KARBON

  Patent başvurusu yapılmış yenilikçi bir yöntemle Schock fabrikasında karbon kuvars alaşımlı ilk üretim yapılmaktadır. Karbon teknolojik gelişimin ayrılmaz bir parçasıdır. Çok sağlam oluşu ve enerjiyi emen yapısıyla kendisi 21. yüz yılın materyali haline gelmektedir. Tüm dünyada 99 adetle sınırlı üretilen bu karbon N-100L tasarımı teknolojik devrim niteliğinde olup mutfağınızda benzersiz bir ürün bulundurma imkanı vermektedir. Özel bir ev tipi mutfakta dahi materyal kendini göstermekte ve misafirleriniz oldukça etkilenmektedir - Her mutfak için ultimatif Eviye sistemi.

 • CRISTADUR®
  DIVE

  Yeni CRISTADUR®-Dive rengi üretim formülünü ve yeni ham madde olanaklarının tümünü baz alarak komple yeni yoğunluk ve renk derinliğini yansıtıyor. Tam renk tonu koyu mavi notalarla lacivert arasında hareket ederek parlak metalik vurgularla donatılmıştır. Etkisi: Eviyeye gerçek anlamda üstün özellikler kazandıran teşvik edici ve yine de mütevazi yansımalar.


 • Copyright © 2015 SILVERLINE Ankastre. Tüm hakları saklıdır. Görsel ve içerik kopyalamak yasaktır !Copyright © 2015 SILVERLINE Ankastre.
  YUKARI