• EVİYELER
  BATARYALAR
  MALZEME DÜNYASI
  KAMPANYALAR
  KURUMSAL
  İLETİŞİM
  SATIŞ & SERVİS NOKTALARI
  SATIŞ SONRASI
  DÖKÜMANLAR
 • SCHOCK
  HAKKINDA

  1979 yılında granit eviyeyi icat ettik. O günden bugüne hep yeni icatlar geliştirdik. Sonuç: 200‘ü aşan eviye modelini 40‘a kadar varan geniş renk yelpazesiyle müşterilerimize sunuyoruz. Kendi yöntemlerimize göre ürettiğimiz tüm eviyeler 90 adet patente ve bu eviyelerin %75‘i tüm dünyada müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Ancak içlerinden bir tanesini kendimiz için sakladık: Alman el yapımı ve uluslararası eğilim keşfi ürünü olan özel karışımı. Burada stratejiden ziyade, tamamen kendi sezgilerimizi takip ediyoruz. Rakamlarla ifade etmek gerekirse: %50 büyüme, %25 uluslararası pazar payı, %100 öncü ruhumuz. Takip ettiğimiz bu yol elbette henüz sona ermedi: Bu yol bize yeni ufuklar açarken, bugüne kadar katettiğimiz kilometre taşlarından oluşmakta ve bizi daima konfor unsurundan hayatın içine doğrudan bağlamaktadır. Yeni, keşfedilmemiş fikirler ve eşsiz kalite sunumuyla el yapımı üretim.

  Kurulduğumuz tarih olan 1924’ten bu yana temel ilkemiz sizlerin memnuniyetidir. Hedefimiz küresel pazarda ölçütleri belirlemek ve aynı zamanda bu ölçütlerin ortaya çıkış sebeplerini soruşturmaktır. Keşfettiğimiz: Zamanı geriden takip etmektense, bir adım önde gitmenizdir. Makineler ve materyaller son 90 yılda sürekli bir değişime tabi olmuştur. El aletleri ile ilgili de aynı husus söz konusudur: Bizim yaptığımız ve yapacaklarımız da işte tam budur: En yeni, taahhüt, cesaret, tutku ve uluslararası kapsayıcılık. Kendi bölgemizde olduğu kadar uluslararası başarı da bu hedeflerimize dâhildir. Bölgesel tedarikçiler, okullar ve engellilerin çalıştığı fabrikalar ile yürütülen işbirliği veya çalışma ve eğitim noktaları temin edilmesi gibi hususlar örnek verilebilir.

  SOSYAL
  SORUMLULUK

  Esas itibariyle standart olmayan standartlara göre çalışıyoruz. Bu standartlarımıza kaliteli, ekolojik Eviye sistemlerinin üretimi ve geri dönüştürülebilir ambalaj malzemeleri ile enerji verimliliği sağlayan ve çevreyi koruyan imalat ile ilgili taleplerimiz dahildir. Birkaç örnek vermek gerekirse %90‘a varan ham yapı verimliliğine ulaştık, 2007‘den bu yana suyu %95 oranında tekrar kullanılabilir hale getirecek şekilde su tüketimini yarı yarıya düşürdük. ISO 14001 ve EMAS (AB Çevre Yönetimi) sertifikalarımız sağlıklı büyüme arzumuzun altını kalın çizgilerle vurgulamaktadır. Bu gibi nedenlerle Granit Eviye sistemlerini tek üretici olarak yalnız Almanya‘da üretiyoruz. Ancak buna rağmen fikirlerimiz sınırlarımızı aşmaktadır; örneğin Afrika‘da Ohole Ambassador gibi bazı eğitim projelerimiz mevcuttur. Yaşamı sadece daha konforlu hale getirmek değil; aynı zamanda biraz daha yaşanılır hale getirmek hedefindeyiz.

 • SILVERLINE
  HAKKINDA

  1994 1500 m² lik alanda 25 kişi ile, Gümüşfon adıyla kuruldu. Softline ilk aspiratör ve 1130 kodlu ilk sürgülü modelinin ismi Silverline oldu.
   
  1996 İlk seri üretim gerçekleşti.
   
  1999 İlk davlumbaz modeli Pyramit üretimi ve ilk ulusal fuara katılım gerçekleşti.
   
  2000 İlk ihracat Bulgaristan’a yapıldı.
   
  2001 Yılda 100.000 adet üretim rakamına ulaşıldı. İlk esnek üretim tezgahı olan punch-pres tezgahı yatırımı yapıldı.
   
  2002 Almanya’ya ilk ihracat ve Almanya’ya Silverline markalı ilk üretim yapıldı.
   
  2004 İlk konveyör tipi üretim montaj bandı devreye alındı.
   
  2005 Fırın ve ocak tedariki ile ticari ürüne girildi. Kalıp imalat bölümü Gümüşmak adıyla ayrı şirket olarak kuruldu. Almanya Silverline Gmbh kuruldu.
   
  2006 İMKB’de (BİST) halka arz olundu.
   
  2008 Silver Ankastre aspiratör fabrika binası açıldı. İlk tasarım ödülünü Almanya’dan aldı.
   
  2011 1.000.000 adet aspiratör + davlumbaz üretildi.
   
  2012 SAP kurumsal kaynak yönetim yazılımı devreye alındı.
   
  2013 TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından Tanınmış Marka kapsamına alınıp, korunmaya başlanmıştır.
   
  2013 GM teknik levha cam işleme tesisi faaliyete başladı.
   
  2013 Toplam Silverline çalışan sayısı 1000 kişiyi geçti.
   
  2013 Tübitak Ar-Ge teşviki alarak hayata geçen ilk projemiz, akışkanlar dinamiği yazılımları ile üstün performanslı fan ve salyangoz geliştirilmesi oldu.     
   
  2014 Ekonomi Bakanlığı tarafından Turquality Programı kapsamına alındı. 


 • Copyright © 2015 SILVERLINE Ankastre. Tüm hakları saklıdır. Görsel ve içerik kopyalamak yasaktır !Copyright © 2015 SILVERLINE Ankastre.
  YUKARI